Меню
Мій кабінет

У хабі в Чернівцях провели конкурс міні-грантів на реалізацію кращих проєктів

Після тижневого навчання, заповнення грантової заявки та підготовки свого бізнес-проєкту, пройшов захист проєктів учасниць інтенсиву «Твій шлях до підприємництва».

👉🏻 1 квітня діючі та майбутні підприємниці Чернівців захищали свої проєкти перед журі, до складу якого входили представниці місцевої влади, громадські діячки та успішні бізнесвумен Чернівців.

За оцінками журі переможницями, які отримали міні-гранти на суму 10 000 грн. для реалізації їх проєкту стали:

🟣Вікторія Кондратович з проєктом «Подбай про себе та природу», який передбачає відкриття власної справи з виготовлення безпечних та органічних мийних засобів, які не потребують пластикової упаковки, таких як: тверді шампуні, мило із рослинних олій та люфи — рослини роду гарбузових, плоди якої використовують, як губку для миття.

Про вибір тематики свого бізнес-проєкту Вікторія зазначила:

«Я побачила, що такі (гігієнічні) продукти зараз мають велику популярність. Особливо такий вид продукту, як твердий шампунь. Він дуже зручний, концентрований, дуже класно миє волосся та не потребує пластикової упаковки.»

🟣 Сагайдак Ірина з проєктом «Вільнодумні. Не хустка»

Хустка — простий аксесуар, який не потребує великих фінансових чи часових затрат, не вимагає твого відповідника до цієї сфери. Це простий предмет гардеробу, який може послужити своєрідним полотном для відтворення на ньому різних елементів української культури.

«Метою мого проєкту є зробити українську культуру стильною, трендовою, конкурентною, зробити все українське мейнстрімом принаймні для українців.», — розповідає Ірина.

🟣 Мацюк Олеся з проєктом «Розширення ринку збуту ТМ «АРВОЛЕС»

Хендмейд сувенірні вироби це унікальні та оригінальні товари, зроблені вручну, за унікальною технікою шиття на дереві та оригінальна ідея Української ляльки-оберега в стилі «мотанка».

«На сьогодні я вже створила лінійку сувенірів, яка користується попитом в Чернівцях та в основному вивозиться покупцям за кордон в якості подарунків. Нажаль товарообіг в регіоні та війна, яка не сприяє розвитку туризму в місті, не дозволяє розвиватись. Ця ситуація не дає можливості створити підприємство з виробу оригінальних авторських сувенірів.» – розповіла нам Олеся.

Оскільки за умовами інтенсиву було передбачено лише 3-х переможниць, то неочікуваними для всіх були слова членкині журі, директорки департаменту соціальної політики Чернівецької міської ради Фрунзе Наталії Штефанівни:

«Для себе я взяла декілька проєктів, які ми можемо реалізувати разом із департаментом соціальної політики. Я допоможу знайти меценатів і ми зможемо реалізувати ідеї учасниць».

❕Бажання учасниць розвивати власну справу, різноманіття ідей та шалений успіх першого інтенсиву змотивували команду локального «ВОНА хаб» у Чернівцях спланувати наступний набір. Слідкуйте за анонсами на сторінках у соцмережах, щоб першими дізнатися про старт навчання.

Адресу та контакти хабу дивіться на сайті.

Проєкт «ВОНА хаб» у Чернівцях реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA).

Інші новини